Zdobądź samochód, który zawsze chciałeś

Zdobądź samochód, który zawsze chciałeś

Wiele osób ma problemy z zakupem nowego samochodu. Przyczyną jest to, że trudno jest ustalić, co należy sprawdzić w samochodzie. Skorzystaj z tego przewodnika, aby szybko stać się ekspertem od zakupów samochodowych!

Sprawdź online, zanim zaczniesz pracować z dealerem. Powinieneś odwiedzić dealera dopiero po dokonaniu ustalenia dotyczącego pojazdu, który zamierzasz kupić. Powinieneś spojrzeć online i zbadać marki i modele, które są najbardziej odpowiednie dla Ciebie, które samochody są najbezpieczniejsze i inne rzeczy, o których diler nie powie.

Podczas negocjowania kosztów nie skupiaj się na płatnościach miesięcznych, ale na łącznej cenie zakupu na końcu warunków. Dealerzy mogą dokonać dowolnej miesięcznej ceny, ale to nie znaczy, że samochód kosztuje cię mniej. Negocjuj najlepszą ogólną ofertę samochodu. Następnie sprawdź, na czym to się skończy miesięczne płatności.

Kiedy kupujesz samochód, spróbuj kupić coś, co będzie kosztować mniej gazu. Możesz poczuć potrzebę zakupu dużego V-8, który możesz holować rzeczy.

Przetestuj jazdę samochodem przed rozpoczęciem negocjacji. Bez względu na to, czy jesteś ustawiony na pojazd, musisz go przetestować samemu. Nic nie może zastąpić rzeczywistego doświadczenia prowadzenia samochodu. Może się okazać, że samochód ma trudniejszą jazdę, niż się spodziewano, lub po prostu nie jest tak gładki, jak się spodziewałeś.

Możesz znaleźć większy wybór samochodów do sprzedaży online. Nie odwiedzaj salonu dealerskiego, dopóki nie dowiesz się wszystkiego o swoich opcjach. Możesz znaleźć tak wiele informacji, jak po prostu zrobić proste wyszukiwanie w Internecie.

Musisz dokładnie wiedzieć, na co cię stać na samochód. Określ, ile możesz wydać na opłatę za samochód. Możesz pożyczyć pożyczkę przed zakupem samochodów.

Nie bądź tak wolny, gdy przypadkowo rozdajesz swój numer SS. Dealerzy użyją go, aby sprawdzić swój kredyt, gdy tylko będą w stanie. Nie podawaj sprzedawcy swojego numeru SSN i ​​innych danych osobowych, dopóki poważnie rozważasz zakup pojazdu.

Wykonaj wiele badań przed zakupem używanego samochodu bez przeprowadzania badań. Internet zapewnia wiele źródeł, które mogą pomóc w ustaleniu wartości samochodu. NADA i Kelly Blue Book to świetne zasoby do poznania wartości Twojego samochodu. Jeśli miejsce próbuje sprzedać pojazd za więcej niż jest to warte, odwróć się.

Po zidentyfikowaniu przyszłego pojazdu, upewnij się, że sprawdzasz go po każdym rodzaju obrażeń. Poszukaj zewnętrznego zadrapania i wgniecenia na zewnątrz pojazdu. Sprawdź wnętrze w poszukiwaniu łez tapicerskich i plam dywanowych. Pamiętaj, że samochód należy do Ciebie po dokonaniu zakupu. Obejmuje to wszelkie uszkodzenia

Nie wszystkie przedstawicielstwa są w ten sam sposób. Mimo, że dealerzy samochodowi cieszą się popularnością dzięki niechęci do sprzedaży, nie każdy próbuje sprzedać samochód w ten sposób. Wiele salonów używa teraz łagodniejszego podejścia do sprzedaży tych dni. Nie wahaj się odejść, jeśli Twój sprzedawca jest zbyt natarczywy. Jest wielu sprzedawców, którzy z przyjemnością zarabiają na twoim biznesie.

Unikaj As-jest gwarancją przy zakupie używanego pojazdu, który jest jak jest. To może być coś, czego później będziesz żałować. Przy zakupie należy mieć co najmniej 30 dni gwarancji.

Jeśli kiedykolwiek poczujesz, że sprzedawca samochodów nęka cię za podjęcie decyzji, opuść ten dom. Nawet jeśli starają się cię zatrzymać, po prostu idź. Wyjdź stamtąd! Istnieje wiele lepszych opcji, dzięki którym możesz spędzić cenny czas.

Nie należy oczekiwać, że zapłacisz taką opłatę. Jeśli to konieczne, poinformuj ich, że zabierzesz swoją firmę gdzie indziej. Przekonają cię, żebyś wyszedł.

Możesz nie otrzymać absolutnie najlepszej ceny, ale pozostać elastycznym, ponieważ masz dobrą cenę sprzedaży nowego pojazdu.

Wybierz model, który słynie z tanich i nie wymagających kosztownych napraw. Nie będziesz chciał wydawać mnóstwo pieniędzy co kilka tygodni, żeby to działało! Sprawdź online.

Jeśli masz wystarczająco dobry wynik kredytowy, aby uzyskać dobre oprocentowanie, skorzystaj z oferty. Bank będzie musiał zapłacić minimalne odsetki w porównaniu do tych osób.

Nie unikaj ani nie śpiesz się z zakupem samochodu. Dealerzy zawsze starają się, aby wydawało się to pilne, aby zmusić Cię do dokonania zakupu od razu. Nie daj się oszukać temu, co ci się przydarzyło.

Bądź elastyczny wobec marki samochodu, który chcesz kupić. Porównaj sklep, jeśli chcesz skończyć z najlepszą ofertą.

Sprawdź opcje finansowania przed zakupem pojazdów. To może dać ci znać, co jest w twojej sytuacji. Nie będziesz też rozpraszać się niższymi wypłatami lub niższymi miesięcznymi opłatami za samochody, które są drogie, jeśli wiesz, jaki jest twój budżet na początku.

Nie kupuj żadnego pojazdu bez samochodu przed testowaniem go. Musisz kupić test samochodu, który kupujesz, aby zobaczyć, jak się on porusza. Jeśli nie możesz prowadzić tego samochodu, idź gdzie indziej i prowadź samochód, który jest podobny do tego, aby go poczuć.

Pomyśl o wynajęciu samochodu zamiast kupować. Możesz być w stanie uzyskać lepszą ofertę, znajdując producenta, który pozwala dzierżawić z zerową obniżką.

Zapobiega to późniejszej desperacji.

Jazda próbna może być bardzo korzystna, gdy zakup "napędu technologicznego" jest równie ważny. Jeśli planujesz kupić pojazd oferujący wiele wymyślnych opcji technicznych, musisz zrozumieć, w co się pakujesz. Poproś sprzedawcę o skonfigurowanie napędu technicznego, podczas którego możesz przetestować samochód za pomocą urządzeń elektronicznych.

Powinieneś teraz znać podstawy zakupów samochodowych. Zakupy samochodów nie są problematyczne, szczególnie jeśli korzystasz z porad, które czytasz. Gdy znajdziesz się za kierownicą nowej jazdy, będziesz wdzięczny, że to zrobiłeś. Zacznij już dziś zakupy swojego samochodu.