Wskazówki, jak uzyskać najlepszy pojazd w najlepszej cenie!

Wskazówki, jak uzyskać najlepszy pojazd w najlepszej cenie!

Zakupy samochodów mogą być przerażające, nawet jeśli myślimy o procesie, który jest bardzo ekscytujący dla niektórych, ale przerażający dla wielu. Niektóre badania i przeglądy mogą pomóc w złagodzeniu zakupów samochodów mniej zniechęcających. Zacznij od przestrzegania wszystkich poniższych wskazówek, a będziesz na dobrej drodze do udanego doświadczenia.

Zanim wyruszysz na zakup samochodu, koniecznie musisz poznać swoje prawdziwe potrzeby. Ile możesz ze sobą pracować? Ilu pasażerów zamierzasz przewieźć? Jaki jest twój pożądany przebieg gazowy, którego będziesz potrzebować? Chcesz cztery drzwi albo coś w rodzaju sedana? Zrób listę wszystkich cech, które chcesz mieć w swoim samochodzie.

Przygotuj kredyt, zanim pójdziesz na zakupy. Jeśli masz już zatwierdzoną pożyczkę, proces będzie o wiele łatwiejszy.

Poświęć trochę czasu na zbadanie sprzedawcy, zanim złożysz ofertę w pojeździe. Możesz uzyskać lepszą ofertę, jeśli rozumiesz, w jaki sposób finansują i jak radzą sobie z inwentarzami handlowymi. Czytanie opinii klientów to dobry sposób na uniknięcie oszustw i pułapek.

Spróbuj wynająć lepszy styl pojazdu. Daje to dobre pojęcie o tym, jak to jest prowadzić. Udaj się w długą podróż samochodową z rodziną, aby zdecydować, czy pasuje Ci ona dobrze. Jest to idealny sposób na poznanie tego typu samochodu przed podjęciem zobowiązania do zakupu.

Kup samochód pod koniec miesiąca. Większość dealerów samochodowych ma miesięczne kwoty dla swoich sprzedawców, do których muszą dotrzeć.

Zakup nowego samochodu jest jednocześnie przerażający i wyczerpujący. Istnieje wiele stron internetowych, które gromadzą informacje od różnych prywatnych właścicieli i dealerów, dzięki czemu można porównywać sklepy różnych marek i ich udogodnienia oraz cenę wywoławczą. Pomoże ci to zaoszczędzić czas i pieniądze, zawężając wybór.

Uważaj na kogo podajesz swoje cenne numery ubezpieczenia społecznego. Niektórzy dealerzy będą prosić o te informacje, aby zrujnować ci kredyt. Nie podawaj swojego numeru SSN i ​​innych danych osobowych, dopóki nie uzgodnisz warunków.

Szukaj w Internecie, jeśli chcesz kupić oferty samochodów używanych. Naprawdę nie musisz już iść do salonu dealerskiego. Możesz przeszukać strony takie jak Craigslist lub zajrzeć do gazety. Możesz także zaoszczędzić pieniądze.

Nie wszyscy sprzedawcy lub sprzedawcy są tacy sami. Chociaż sprzedawcy samochodów są znani z bossy, ta taktyka staje się coraz bardziej niepopularna. Wiele dilerów stosuje łagodniejsze podejście do sprzedaży tych dni. Nie wahaj się odejść, jeśli Twój sprzedawca jest zbyt natarczywy. Jest mnóstwo miłych sprzedawców, którzy chętnie będą z tobą pracować.

Nigdy nie podpisuj gwarancji "jak to jest" w przypadku zakupu używanego pojazdu. Ta decyzja może ostatecznie kosztować będziesz żałować w przyszłości. Podczas zakupu należy dążyć do co najmniej 30 dni gwarancji.

Nie ma żadnego powodu, aby klient był odpowiedzialny za tę opłatę. Jeśli ta osoba mówi, że musisz zapłacić, poinformuj ich, że zabierzesz swoją firmę gdzie indziej. Zatrzymają cię, gdy wyjdziesz.

Jeśli Twój sprzedawca odejdzie, by przedstawić swoją ofertę swojemu menedżerowi, może obniżyć koszty. Zrób kolejną ofertę, a wtedy dowiesz się, że to najniższy wynik. Chcą stosunkowo szybkiego rozdania, więc oferta najprawdopodobniej będzie najniższa.

Kupowanie na koniec miesiąca może działać na Twoją korzyść. Dealerzy mają kwoty, które muszą spełniać co miesiąc. Może to działać na twoją korzyść i ostatecznie popchnie cenę za twoją drogę.

Na przykład, jeśli potrzebujesz samochodu, którym podróżujesz po autostradach, hybryda to dla Ciebie doskonały wybór.

Musisz przetestować kierowanie samochodem, gdy jesteś zainteresowany. Nie możesz wyczuć samochodu, by sprawdzić, czy ma z nim coś nie tak. Wypróbuj każdą możliwą sytuację, abyś naprawdę czuł się pewny swojego zakupu .

Wybierz model, który słynie z tanich i nie wymagających kosztownych napraw. Chcesz wydać mnóstwo pieniędzy co kilka miesięcy, aby go uruchomić! Rozejrzyj się online, aby zobaczyć, który model jest dla Ciebie najlepszy.

Jeśli masz odpowiedni kredyt, użyj go! Bank sprawi, że zapłacisz minimalne oprocentowanie w stosunku do nich.

Uważaj na niskie płatności, które świadczą o wyższej ogólnej cenie. Łatwo się rozpraszasz, gdy szukasz płatności, które pasują do Twojego budżetu.

Badania mają kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o zakup pojazdu. Zdecydowanie odradza ci wizyta w salonie dealerskim bez wcześniejszego dowiedzenia się, ile możesz. Dowiedz się więcej o modelach, producentach, aby wiedzieć, czego się spodziewać, gdy dotrzesz do salonu dealerskiego.

Spowoduje to ujawnienie wszelkich problemów mechanicznych lub elektrycznych, które rozważają zakup. Jeśli mechanik znajdzie jakieś problemy, powinieneś rozważyć inny samochód lub targować się o niższą cenę, jeśli problemy są niewielkie.

Nigdy nie bądź zbyt zaniepokojony, kupując sprzedawcę samochodowego. Dzięki temu wiedzą, że jesteś zdesperowanym kupującym i zwiększą presję.

Jeśli myślisz o zakupie samochodu, który wymaga pracy na ciele, uwzględnij tę cenę.

Napęd techniczny nie jest wystarczający; nowy samochód. Jeśli planujesz kupić pojazd oferujący wiele wyszukanych opcji technicznych, poświęć trochę czasu, aby zapoznać się z nimi przed dokonaniem zakupu. Poproś sprzedawcę, aby skonfigurował napęd techniczny, podczas którego możesz sprawdzić, czy funkcje samochodu działają dobrze z urządzeniami elektronicznymi.

Trudno zaprzeczyć, że zakup samochodu może być dla wielu bardzo przerażającym doświadczeniem. Jednak, jak widać, przy odrobinie badań, możesz przeżyć doświadczenie od strasznego do zabawy. Ten artykuł będzie świetnym sposobem, aby zacząć uczyć się o najlepszy sposób na zakup samochodu i uzyskać dobrą ofertę.